Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trenčín 3.celoslovenská cukrářská výstava 15.a16.5.2015

"Nádherné torty ovládli Trenčianske výstavisko" tak psali novináři o výstavě, které jsem se zúčastnila i já se svýma dvěma dortíčkama. 15.-16.5.2015

Bylo to úžasné, dvouměsíční práce se změnila v krásné dvoudenní zážitky. Již jak jsem s mou maminkou nesla dorty, sama bych je bez přestávky neodnesla, si mé dorty fotili na parkovišti i cestou k pavilonu. A jak už byly na výstavním stole a každý si je fotil i tam, děti ukazovali na mé postavičky,...hřejivý pocit u srdce byl naprosto úžasný. Pak reportáž z televize Markíza, kde byly i oba moje dorty,  (http://www.tvnoviny.sk/domace/1793518_toto-su-tie-najkrajsie-torty-na-slovensku.-inspirujte-sa-aj-vy),reportáž z regionální televize kde na konci je detailně brán celý můj květinový dort (zabírala jen pár dortů z 52, takže i tohle považuji za úspěch http://www.tv.trencianskyterajsok.sk/nadherne-torty-ovladli-trencianske-vystavisko/), fotky na stránkách výstaviště, stránkách Torty Snov, spousty lidí je mají ve svých foťácích, ..a hlavně "Tlačová agentúra Slovenskej republiky"  si ze všech dortů vybrala ten můj květinový jako jedinou fotku při transparentních informacích  o celoslovenské výstavě dortů ze dne 17.5.2015.

Takže i když jsem nebyla mezi prvníma v soutěži, sama pro sebe jsem dosáhla do zatím nejvyšší mety. Chápu, že nemohu konkurovat veleúspěšným a známým cukrářkám ze Slovenska, které se tomu věnují celý život a já zatím jen přes dva roky. Ale příští ročník jim to natřu :-)

 

0
 

Příspěvky

Jak vznikal dort Ferda Mravenec na výstavu

18. 5. 2015

 

Jak vznikal květinový dort na výstavu

18. 5. 2015

 

Podmínky soutěže

17. 5. 2015